20.04.2016 00:17

Brigáda na Sychrově 12. 3. 2016

Dne 12. 3. 2016 se konala od 9:00 brigáda na naší klubovně na Sychrově. Přišlo hodně dětí i vedoucích k tomu, aby se to zvládlo.

Co se udělalo: Vevnitř se všechno pouklízelo, roztřídilo a mnoho dalších prací. Ale hlavně se na zadní stěnu namaloval strom, na kterém jsou obtisky rukou většiny našeho oddílu. A teď přejdeme k tomu, co se udělalo venku.

1. Pouklízelo se okolí a posbírali jsme odpadky.

2. Z jedné strany klubovny se postavila vitrína a přilepila ke zdi.

3. Z druhé strany klubovny se postavila stříška nad dřevo.

4. Z přední strany střechy byl namalován znak oddílu Lynx.

5. Na plot před hřištěm se pověsila značka s nápisem: ,,VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ! ODPADKY PATŘÍ DO KOŠE."

6. Postavila se znovu kadibudka, která byla na dlouhou dobu sražená k zemi.

7. Uklidilo se skoro celé hřiště od různých nepořádků a listí.

Klubovna vypadá díky brigádě o poznání lépe. Takže doufám, že i ostatní věří, že dalšími brigádami se to bude jen zlepšovat.

Kuba, účastník brigády


 

Brigáda proběhla opravdu velmi úspěšně. Podařilo se nám zvládnout vše, co jsme měli naplánováno, což velmi oceňuji. Zejména nový oddílový znak na štítu klubovny je krásný, přístřešek na dříví, plně funkční vývěska, nová malba na stěně uvnitř, přivrtání vchodového prahu, oprava židlí, úklid celé klubovny včetně skříní, prostě skvělý výkon! Třešničkou na dortu je spoluúčast dětí, které si takto mohly vyzkoušet mnoho zajímavých činností.

Během celého dne jsme měli zajištěno výborné občerstvení ve formě studeného bufetu a teplého oběda od Medůzy, které tímto děkujeme.

Celkem se zúčastnilo 25 lidí, z toho 10 dětí z Lynxu, a to Fox, Ik, Kuba, Pája, Kanec, Lukáš, Ben, Míša, Štěpa, Klárka, dále nám přišli pomoci roveři, vedoucí (Efka, Gízis, Lukin, Pavel, Ben, Káťa, Anička, Žabka, J.B., Homer, Headshot) a naši kamarádi (Míla, Ondra, Klárčina maminka). Všem velmi děkujeme a jsme vděční za odvedenou práci.

Velký dík ještě patří Gedovi, který nám pomohl namalovat do štítu klubovny oddílový znak - rys a lilie. 

Pavel, organizátor brigády

—————

Zpět