07.06.2016 19:48

Cyklovýlet 14.5.2016

V sobotu 14.5. se konal cyklo výlet družiny Žlutých. Očekával se hojný počet účastníků, avšak nakonec jsme byli čtyři. Dva dospělí a dva skauti. Ale i tak to byl vydařený výlet, který jsme si užili. Sraz byl kolem 9:00 ráno na konečné v Řečkovicích. Všichni jsme byli nabuzeni k velkému výkonu, který byl přes 60 km. Projeli jsme Mokrou Horou, pak kousek Lelekovic atd. Jeli jsme samý kopec nahoru a pak dolů a zase nahoru... Projeli jsme několik dědin, dědinek a měst. Naše poslední zastávka byla Kuřim. Jeli jsme tam s doměnkou odpočinout si, ovšem u našeho odpočinkového místa se konal nejspíše rockový koncert a s ním tam byli i daní lidé, kteří měli obrovskou srandu říkat různá (sprostá) slova. Ale i tak jsem si to já i ostatní určitě užili. A doufáme, že příště nás bude více.

Kuba, Žlutí

 

—————

Zpět