27.03.2013 17:23

Den vody 22. 3. 2013

V pátek 22. března proběhl Den vody. Proto abychom dostatečně oslavili tento významný den, vydali jsme se do kuřimského aquaparku. Venku byla docela zima, ale o to více jsme se těšili do teplého bazénu. Převlečení do plavek proběhlo téměř rychlostí světla a jupí do bazénů. Ano, byli jsme hned v několika bazénech. Nejvíce nás zaujal zábavní bazén se super tobogánem, divokou řekou a řadou dalších radovánek. Kdo si nechtěl užívat tady, tak si mohl jít hrát s ostatními do menšího bazénu, kde jsme měli míč a užili si spoustu srandy. Nakonec si někteří Žlutí mohli vyzkoušet ono překvapení, cž byl  aquazorbing, tj. pohyb v kouli na vodě. Na tuto stále ještě zimní výpravu dorazili Červení (Emča, Klárka a Zuki), Modří (Adam, Mates, Štěpa, Ondra) a samozřejmě i Žlutí (Kjuba, Davča, Jirka, Daven, Akil, Ik a Mirek). 

—————

Zpět