04.11.2013 21:13

Dýchánek pro rodiče dětí z Lynxu

Milí rodiče,
zveme vás na Dýchánek pro rodiče, tedy pro vás :). Můžete se těšit na povídání o oddíle a náplni naší činnosti, na fotky, hry a grilování :). Večer je nachystán pro vás, bude čas na povídání s námi i s ostatními rodiči.

Akce se koná v pátek 8.11. ve skautském domě na Boženy Němcové 29.
Začátek je v 18:30, konec je plánovaný na 21:00 (s volným programem a možností dřívějšího odchodu cca od půl deváté).

Nemáte-li hlídání pro děti, vemte je s sebou, postaráme se o ně :). Chtějí-li přijít i jiní rodinní účastníci, vemte je též :).

K jídlu bude zařízeno maso z grilu a všechny potřebné doplňky (pečivo, hořčice, zelenina, ...), dále nealko pití. Prosíme vás o donesení příspěvku na švédský stůl v podobě slaných či sladkých pochutin (křupky, šneci, buchta, ...).

Dejte nám prosím vědět do středečního večera, zda s vámi můžeme počítat a v jakém počtu.

Těšíme se na vás, vedoucí Lynxu.

—————

Zpět