13.02.2014 18:00

Jarní prázdniny v Liberci

SRAZ A NÁVRAT K JARNÍM PRÁZDNINÁM JE ZDE!

Během termínu jarních prázdnin pojedeme na týden do Liberce. Bude nás čekat kromě zajímavého programu také několik dní lyžování, jednodenní výlet do podkrkonoší a návštěva doufáme že i návštěva aquaparku.

Místo ubytování je skautská základna kousek od centra Liberce a Lyžování bude v Liberci pod Ještědem http://www.skijested.cz/novinky-ski-areal-jested-2013-zima.html. S půjčením lyží a lyžáků by mohl být problém, ale několik vedoucích mi dopředu říkalo, že mají své starý lyže, které měli když byli menší, takže stačí napsat číslo nohy a mohli by se půjčit. Lyžovat budeme asi 5 dní a na místě bude dostatek vedoucích včetně těch kteří zvládnou děti naučit základy lyžování (například já s tím má zkušenosti a má i kurz).

Doprava na svah bude jednou tramvají a i doprava z Brna do Liberce bude s jedním přestupem abychom vše společně zvládli a nebylo to pro jednotlivce náročné. Akci plánujeme pouze pro starší ale bude přizpůsobená dětem od 10 - 13 let. Budou tam děti převážně ze 5 družin (od nás Žlutí, a po dvou družinách z ostatních dvou oddílů).

Akce má podobné náležitosti jako tábor - je tedy například potřeba prohlášení o bezinfekčnosti, posudek o zdravotní způsobilosti a další informace které jsou na přihlášce, kterou je také vyplnit do 31.1. (je v příloze). Cena akce je 2000 kč a platí se převodem na účet, peníze na vleky nejsou v ceně a jsou do 18 let 2040Kč, do 150cm 1320Kč na 5 dní. Vleky se neplatí přes účet cena může být menší podle sněhových podmínek.

Podle ohlasu dětí na schůzce si myslím, že by se mohlo podařit že by z družinky jel dostatek dětí, aby se necíliti sami. Účast zatím promyslete a uvidíme na příští schůzce. V případě dotazu volejte nejlépe mě.

Honza Vrubel