30.04.2013 09:59

Oddílový výlet s rodiči 4.5.

Tento týden se pro náš oddíl uskuteční mírně netradiční akce, výlet našich dětí na který jsou zváni všichni rodiče a příbuzní našich dětí. 

Kdy: v sobotu 4.5.

Sraz: 9:15 na zastávce MHD Zoologická zahrada u autobusů (doporučujeme nejpozději autobusem č. 41 z Ivanovic Kouty v 8:42, s přestupem na Semilasse na trojelbus č. 30 a na Podlesí na Tramvaj č. 1) nebo se dá v Bystrci před OÚ zaparkovat na parkovišti.

Návrat: 15:40 na také u zastávky Zoologická zahrada (je to příjezd autobusu)
S sebou: jídlo, pití, dobré boty, (šalinkartu, pláštěnku) a asi 30 Kč na osobu, na MHD. Pojedeme ze srazu i na návrat a v zónách 101 a zpět v zóně 101 a 303.

Výlet je naplánovaný tak abychom ho mohli zvládnou společně například i s kočárky. Trasu výletu je dlouhá necelých 9 km. A dá se ještě o 2 km zkrátit. Je v okolí přehrady od Křivé borovice k Helenčině studánce na Oboru u přehrady. Zde je odkaz na plánovanou trasu:

 

Trasa: http://www.mapy.cz/s/6UTJ

Zkrácená trasa: http://www.mapy.cz/s/719w

Zváni jsou všichni rodinní příslušníci, rádi Vás uvidíme a třeba i lépe poznáme.
S pozdravem 
Honza Vrubel

—————

Zpět