01.12.2014 11:31

Placení příspěvků na celý školní rok 2014/2015 a přihlášky pro nové členy

S plánováním financí na příští rok přichází i placení ročních členských příspěvků. Přečtěte si prosím dopis od naší vedoucí střediska - Ivy Vaňkové (Ifky), kde se dozvíte potřebné informace ohledně placení. Nejen kolik a kam ale také hlavně proč. Dopis od vedoucí celého našeho střediska, které dělá zazamí nejen nám je pod textem.

Pro zkušené rodiče přidáváme infromaci, že systém placení je stále stejný (na náš účet u fio banky, identifikace pomocí trojek a jména). Částka pro letošní rok je 1000 kč.

Přihlášky a registrační listy se týkají našich nováčků (tedy těch kteří je ještě nevyplňovali). Jsou od prosince vytištěné na klubovně Sychrov pro ty z nováčků, kteří je ještě nedostali a ti co je mají i sebe prosíme pošlete je po dětech co nejdřív.

Honza a Gízis

3508

—————

Zpět