15.10.2013 11:46

Podzimní pětidenní výprava do KUTNÉ HORY a výlet pro družinku Zelených (Gízis)

Jedna z velkých akcí je tradičně na konci řijna podzimní pětideňák (Podzimky). Letos jsou od soboty 26.10. do středy 30.10
 
Nejmladší družinka to má letos složité protože ke u zkušeným světluškám přibyli mladší většinou předškoláci. Ale chtěli bychom využít poslední zbytky tepla a zkusit s nimi vyrazit na jednodenní výlet v první den Podzimek. Budou mít sraz možná mírně upravený a bude to jen na sobotu 26.10.
Starším holkám (Zuki, Aničce, Klárce, Alence) nabízíme, že s nimi Gízis přijede na podzimky hned po výpravě, pokud budou chtít.
 
Informace o podzimkách jsou zde:
 
TERMÍN: So 26.10 - St 30.10.2013 (podzimní prázdniny)
Sraz: 7:50 ve vestibulu Hlavního nádraží (odjezd vlaku 8:20)
Návrat: 15:41 tamtéž
Cena: 900 Kč / 850 kč
Ubytování: ZŠ Žižkova u katedrály sv. Barbory a Skautský dům
Zdůrazňujeme některé nezbytné věci (více např. ze seznamu věcí na akce)
Sebou: jídlo na sobotu (první společné jídlo je večeře), 1l láhev s pitím, oblečení na ven i dovnitř, pevné boty, pláštěnku, spacák, karimatku, ešus a lžíci, přezůvky, malý batůžek na výlet, hygienické potřeby, šátek, stezku a hlavně oddílové tričko a kroj, třeba rovnou na cestu.
 
Cena akce je větší, jede přeci jenom o velkou akci, ale přišlo nám zajímavé jet do takového města s historií a pěkným okolím. Cena je pro skauty - kam se od letošního roku řadí družinka Žlutých 850 kč a budou ubytovaní ve skautkém domě místního oddílu a mladší dvě družinky budou v základní škole a proto je jejich cena 900 kč, ale je možné že cena bude také 850 kč. Některé hry budou společné, některé oddílové a některé rozdělené, takže se společně chvíli uvidíme.
Kostnice v Kutné hořeKUTNA HORA (js) 7.jpg

—————

Zpět