11.03.2014 13:27

Sobotní oddílový výlet 15.3. a pátek pro žluté 14.-15.3

První březnovou akcí pro všechny bude oddílový výlet, který je v sobotu 15.3. před kterým mají starší (Žlutí) přespání z 14.3. - 15.3. na klubovně v Králově poli (Boženy Němcové 29). Už se těšíme, bude to první pořádný jarní výlet, na kterém se podíváme na delší chvíli mimo Brno jak se příroda nejistě probouzí ze slabé zimy.
 
Mladší (družinka Modrých)
Sraz v sobotu 15.3. v 9:00 u Keramáku
Sebou věci jako na jednodenní výpravu, nezapomeňte na jídlo a pití na celý den, stezku, vhodné oblečení a to nejlépe zelené barvy - za každý užitečný zelený kus oblečení bude bod navíc :-). Bude potřeba také 1x jízdenka na 15 minut a 30 kč na dopravu a kdo má tak šalinkarta.
 
Starší (družinka Žlutých)
Sraz v pátek 14.3. v 16.30 u Keramáku
Sebou: věci jako na dvoudenní výpravu (ešus ne), ale především věci na spaní, spacák a karimatku, hygienické potřeby, snídani, stezku, vhodné oblečení do klubovny a na výlet, a to nejlépe zelené barvy - za každý užitečný zelený kus oblečení bude bod navíc :-)Bude potřeba také 1x jízdenka na 15 minut do Krpole (šalinkarta) a 65 kč na dopravu a jídlo.
 
Společný návrat v sobotu 15.3. v 16.00 u Keramáku.
 
Pro případné informace nebo nejasnosti napište nejlépe mě a nebo vedoucím z družinky.

—————

Zpět