04.05.2011 16:19

Výlet za Frantou 2.4.2011

Dne druhého dubna se konal výlet na zahrádku Jednoduchého Franty. S takovým Jednoduchým Frantou to ale vůbec nebylo jednoduché – nejdřív jsme ho museli najít v kopcích nad Novým Lískovcem, a potom, no co s ním bylo za těžkou domluvu! Hodný byl a štědrý taky, hned by nám ten kočár, pro který jsme si přišli, věnoval, ale mluvit neuměl. Jediná komunikace, kterou ovládal, byla prstová abeceda. Nejdřív jsme se ji všichni naučili a pak jsme se v doprovodu Franty vydali na jeho zahrádku. Nejprv jsme procházeli okolo neviditelného obra, poté chtěl potřeboval podat létající taléř, který zahlédl u cesty a pak jsme si potřebovali chvíli odpočinout na dlouhé cestě, a tak jsme hráli schovku. Jakmile jsme se dostali do jeho zahrádky u Anthroposu, začal se trochu cukat s tím, že by nám dal kočár zadarmo, a tak nám jej vyměnil za přístřešek pro zvířecí obyvatele jeho zahrádky. Kočár jsme získali a mohlo se jet domů!

 

—————

Zpět