26.03.2012 14:25

Výprava na Babí lom 24. 3. 2012

Za krásného ranního sluníčka v sobotu 24. března jsme se vydali směrem na Babí lom. Naše cesta začínala v Lelekovicích na návsi, kde jsme se plně ponořili do příběhu celé výpravy, a končila ve Vranově u Brna. Prošli jsme tedy po červené značce celý masiv Babího lomu včetně rozhledny. Celým dnem nás provázela Kronika rodů Spiderwicků, která nás na začátku pohltila do světa fantazie. Tam jsme se setkali a bojovali se zlými draky, krvelačnými gryfy a mazanými šotky. Dále jsme si vyzkoušeli, jaké to je, když se nám nějaká nebezpečná bestie objeví hned za zády. V továrně na příšerky, v tzv. příšerkomatu, jsme si vyrobili vlastní příšerku podle libosti a dokonce jsme jí určili i její vlastnosti. Poté následoval vrchol dne v podobě velké bojovky, v níž jsme museli získat dostatečný počet informací k tomu, abychom v závěru získali od zlobra Mulgarta kouzelný krystal, který nás pomocí Kroniky rodu Spiderwicků zpět přemístil do světa reality, abychom se mohli znovu setkat s rodiči. Výpravy se zúčastnil úžasný počet vlčat a světlušek a to celých 13. Byli to Zuki, Klárka, Domča, Akil, Mikita, Kuba, Filda, Tom, Áďa, Štěpa, David, Honza a Ondra.

—————

Zpět