14.06.2011 10:15

Výprava rodičů s dětmi


Tato pro naše středisko tradiční výprava zrcadlí otevřenost všech generací skautů sobě navzájem a také dobrou spolupráci s rodiči našich dětí. Výprava je dobrou příležitostí se vzájemně více poznat s rodiči, nechat je „nakouknout pod skautskou pokličku“ a také si promluvit o dětech či sobě samých. Výlet se konal 14. května na trase z Bílovic nad Svitavou na Velkou Klajdovku. Šestikilometrovou trasu s námi urazilo v součtu 77 rodičů, dětí a vedoucích. Kromě úvodní seznamovací akce, byly připraveny hry pro děti včetně velkého vyvrcholení na Velké Klajdovcev týmech rodičů s dětmi. Skupiny obcházely jednotlivé večerníčkové postavy, plnily jejich úkoly a snažily se od nich získat rekvizity pro vytvoření vlastní – zbrusu nové – pohádkové postavičky. Všichni se v závěru rozběhli schovat domů před deštěm, ale i přes mokrý konec se akce nakonec velmi zdařila a všem líbila.

 

—————

Zpět