02.10.2013 21:06

Výprava za permoníky 28. 9. 2013

Na výpravě za permoníky jsme se sešli v opravdu velkém počtu. Přišli skoro všichni (Klárka, Zuki, Alča, Mia, Stela, Evorik, Fox, Míša, Ik, Tygr, Mirek, Štěpa, Atjo, Pavel, Šimon, Honzík, Adam, Gízis, Honza, Efka, Viky, a Vojta). Komu by se to nechtělo počítat, tak nás do Permonia vyrazilo 22.

Do Oslavan, ve kterých se Permonium nachází, jsme přijeli vlakem. Když jsme dorazili na místo, rozdělili jsme se do 5 skupinek, ve kterých jsme se vydali do tajů dolu Kukla a pradávných permoníků. Každá skupinka musela projít jinou, strastiplnou cestu, než si vybojovala svého permoníka. Na konci každý získal drobnou odměnu (dřevěnou kostku s permoníky a k tomu nálepku a placku s permoníkem, kterého získal). Příjemně unaveni touto zábavou jsme se vydali zpět na vlak a do Brna.

—————

Zpět